Yalı Çapkını’nda akıllara durgunluk veren hata! Sosyal medyada eleştirilere maruz kaldı

Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nu bir araya getiren OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını projesinde yapılan çekim hatası sosyal medya gündeminde kendine geniş ölçüde yer buldu. Alptekin Bozkurt’un yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen Yalı Çapkını yapımında Ferit ve Orhan’ın sahnesi çekildiği esnada izleyici kitlesinin radarına bir kişi takıldı.

Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Mehmet Barış Günger’in senaristliğini üstlendiği Yalı Çapkını’nda; Orhan ve Ferit tartışmaya tutuştuğu sırada Ferit öfkesinin kontrolünü sağlamayınca Orhan’dan çok sert bir hamle gelir.

Daha fazla tahammül gösteremeyen Orhan Ferit’e ‘Yeter kes sesini artık’ deyip suratını tokadı yapıştırır. Bu olay yaşanırken ise söz konusu dizide görev alan set ekibinden bir ismin kadraja girdiği gözlerden kaçmadı.

Yalı Çapkını dizisindeki bu sahne kullanıcılar tarafından sosyal medya platformu aracılığıyla paylaşılarak; ‘Sosyal medyada fanlarınıza beğeni vereceğinize işinize odaklanın’, ‘İkinci sezon yönetmen değişikliği olabilir’, ‘Bu nasıl bir sorumsuzluk ya’, ‘Sahneye Diriliş Ertuğrul’dan konuk almışlar’ gibi eleştirel yorumlarda bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir