İstanbulkart’ı olanlar dikkat: Starbucks’tan bedava içecek alabilirsiniz

Starbucks, İstanbul Kart sahipleri için özel bir kampanya başlattı ve duyurusunu mobil uygulaması üzerinden yaptı. Kampanya kapsamında belirli bir bakiye yükleyen İstanbul Kart sahipleri bir kahve hediyesi kazanacaklar. Starbucks’ın mobil uygulaması üzerinden yapılan İstanbul Kart yüklemesi, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. İşte detaylar…

Starbucks’ın bedava kahve kampanyasından yararlanmak isteyenler, öncelikle Starbucks mobil uygulamasını indirmeli ve ilk kez giriş yapmalıdır. Kampanya dönemi boyunca, İstanbul Kart sahipleri 75 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaptıklarında, bir küçük boy kahve hediyesi kazanacaklar. Bu kampanya aynı zamanda 15 yıldız kazandıracak, yani bir küçük boy kahveye denk gelecek kadar yıldız toplamış olacaklar. Kampanya 31 Mayıs tarihine kadar geçerlidir.

HEMEN YÜKLEME YAPIN

Starbucks mobil uygulaması üzerinden İstanbulkart yüklemesi yapmak oldukça kolay. Uygulama içerisinde “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra İstanbulkart seçeneği seçilerek bakiye yüklemesi yapılabilir. Yükleme işlemi NFC özelliği sayesinde telefonun arkasına okutularak da gerçekleştirilebilir. Kampanyadan yararlanmak için yükleme işlemi sırasında 75 TL ve üzeri bakiye yüklenmelidir. Kampanya sadece ilk kez Starbucks mobil uygulamasını indiren müşteriler için geçerli.

2 YIL BOYUNCA GEÇERLİ

Starbucks cüzdanına yüklenen bakiyeler geri iade edilemez ve sadece Starbucks mağazalarında kullanılabilir. Hoş Geldin yıldızları, yüklemeyi takiben 24 saat içinde hesaba aktarılır ve kazanıldıktan sonra 2 yıl boyunca geçerlidir. Ancak, bu yıldızlar herhangi bir zamanda Starbucks şubelerinden satın alınacak ürünler için kullanılamazlar ve belirli kurallara tabidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir